Положення про визначення переможців Конкурсу серед школярів Широківської громади

7.11.2017 в 14:33

Положення про визначення переможців Конкурсу школярів Широківської громади і їх нагородження розроблено для заохочення талановитих і обдарованих учнів, активних батьків  (далі – Положення) з метою реалізації державної політики у сфері створення сприятливих умов для виявлення обдарованої молоді та набуття нею навичок і знань; розкриття творчого потенціалу учнів, виявлення всіх, хто наділений виключними творчими здібностями і талантом та здатні досягти  високих результатів у сфері науки, освіти.

Кандидатами на нагородження можуть бути  учні загальноосвітніх  шкіл громади, батьки, педагоги навчальних закладів Широківської об’єднаної територіальної громади.

Також претендувати на нагородження можуть учні шкіл, що не знаходяться на території Широківської громади. В цьому випадку, претендент подає заявку (у довільній формі) на участь до Широківської сільської ради, та додає до неї характеристику зі школи, підписану керівником закладу та завірену печаткою. Заявки подаються до Широківської сільської ради за адресою: 69089 м.Запоріжжя, вул. Героїв 37 батальйону, 137 або за адресою shuroke.otg@gmail.com до 01.12.2017 року.

Номінації:

Кращий випускний клас (9,11 класи).

Кращий учень (серед усіх школярів).

Кращий волонтер (в тому числі для учителів та батьків).

Кращий знавець іноземної мови.

При визначенні переможців оцінюватиметься успішність, відвідуваність, участь в олімпіадах, загальношкільних заходах та активна участь у житті громади. Визначення призерів буде проходити наприкінці кожного навчального року, у травні.

До складу Комісії, що визначає переможців конкурсу входять:  голова громади (за згодою), заступник голови Широківської ОТГ, начальник відділу освіти Широківської ОТГ, головний спеціаліст відділу освіти, депутати громади, член батьківського комітету шкіл, голови учнівського самоврядування.

 Комісія на нагородження утворюється на навчальний рік наказом начальника відділу освіти (або розпорядження голови Широківської ОТГ). 

Призери отримають грошові винагороди у розмірі:
В номінації «Кращий випускний клас» – 1 місце – 5 тис. грн., 2 місце – 3 тис. грн., 3 місце – 1 тис. грн. (на весь клас).

В усіх інших номінаціях – 1 місце – 1,5 тис. грн., 2 місце – 1 тис. грн., 3 місце – 500 грн. (кожному переможцю).

Весь текст положень можна переглянути за посиланням – Положення-про-нагородження переможців Конкурсу школярів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*