Сьогодні відбулось чергове засідання виконкому Широківської громади

2.11.2017 в 17:32

Сьогодні, 2 листопада, Широківська громада провела чергове засідання виконкому. Присутні розглянули 12 питань.

Важливим був розгляд проекту рішення про стан правопорядку і законності, проведення заходів щодо зниження рівня злочинності на території Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області. За цим питанням доповідав начальник Запорізького відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Нацполіції області Артур Капітан. Він озвучив поточні дані щодо рівня злочинності та рівня розкриття злочинів на території Широківської громади, а також вніс пропозицію щодо поліпшення системи безпеки на території, запропонувавши оснастити певні ділянки громади камерами відеоспостереження. Члени виконкому погодились із необхідністю удосконалення системи безпеки у такий спосіб. Доповідачу зпропонували розробити концепцію розміщення таких відеопристроїв (з вказівкою місць), а можливість реалізувати такий проект громада шукатиме завдяки грантовій пдтримці.

Щодо профілактики злочинності і дотримання правопорядку члени виконкому підтримали проведення на території Широківської громади регулярних профілактичних заходів, роз’яснювальної роботи серед молоді, а також щоквартальне звітування про проведену діяльність.

Під час виконкому було розглянуто також питання про затвердження проектно-кошторисної документації стосовно ремонту дороги по вулиці Північній селища Сонячного.

Під час виконкому також було затверджено перелік майна, яке можна здати в оренду, заслухано звіт щодо виконання фінансового плану спеціалізованого підприємства «Об’єднана житлово-комунальна, побутова та ритуальна служба».

Важливим рішенням, прийнятим сьогодні на виконкомі став порядок розміщення та демонтажу об’єктів зовнішньої реклами на території Широківської громади. Документ покликаний систематизувати встановлення білбордів для дотримання Правил благоустрою нашої території.

Наостанок члени виконкому прийняли пакетом низку рішень щодо справ, пов’язаних з особистими питаннями жителів сіл, зокрема щодо зміни поштових адрес. Крім того, окремим рішенням підтримали клопотання перед Запорізькою районною державною адміністрацією про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, що проживають на території Широківської громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*