У Володимирівському першокласників вчать за інноваційною програмою “На крилах успіху”

2.11.2017 в 14:33

Володимирівський НВК «Успіх» – єдиний в Широківській громаді навчальний заклад, який з вересня цього року став учасником освітнього проекту Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України «На крилах успіху».
Програма спрямована на зменшення навчального навантаження на дітей, крім того передбачає комплексний підхід до розвитку особистісних якостей дитини і її соціалізації з перших років освіти. За рахунок інтеграції та зняття дублювання змісту освіти кількість навчальних предметів зменшено до шести : українська мова, іноземна мова, математика, всесвіт, арт-технології та фізична культура. Всього дітей у класі 20, для школярів передбачений спеціальний зошит, а для вчителя – спеціальний посібник, курс містить час для перегляду відеоматеріалів учнями, з цим допомогли місцеві депутати, придбавши для таких занять дітям телевізор.

Програма містить частий відпочинок між заняттями, який супроводжується спеціальними вправами під назвою «нейробіка». Вони покликані стимулювати діяльність і лівої, і правої півкуль головного мозку аби задіяти якнайбільше рецепторів дитини для всебічного розвитку і сприйняття інформації.
Всі дисципліни мають тематичний зв’язок, який логічно продовжується в наступних темах.
Директор Володимирівського НВК Олена Кондрус розповідає, що в рамках освітньої практики школи впроваджується такий інноваційний підхід як дитиноцентризм, який передбачає гуманну педагогіку з особистісною орієнтацією навчання.


Крім того, методи освітнього процесу згідно програми “На крилах успіху” передбачають формування стійкої життєвої позиції дитини та батьківської громадськості як активних учасників не лише шкільного, а й суспільного життя.
За кілька місяців, які володимирівські першокласники вчаться за цією програмою, їхній класний керівник констатує у дітей цікавість до навчального процесу. У грудні викладач Володимирівського НВК, що веде учнів за новою програмою, поїде до Києва підбивати проміжні підсумки впровадження програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*