Оголошується конкурс для школярів Широківської громади


Увага! Стартує третій щорічний конкурс серед школярів на премію Дениса Коротенка. Участь у ньому беруть всі учні всіх навчальних закладів Широківської громади.
Номінації:
-Кращий випускний клас (9,11 класи)
-Кращий учень (серед усіх школярів )
-Кращий волонтер (в тому числі для учителів та батьків)
-Кращий знавець іноземної мови
Оцінюватиметься успішність, відвідуваність, участь в олімпіадах та загальношкільних заходах. Призери отримають грошові винагороди у розмірі:
В номінації «Кращий випускний клас» – 1 місце – 5 тис . грн., 2 місце – 3 тис. грн, 3 місце – 1 тис. грн. (на весь клас)
В усіх інших номінаціях – 1 місце – 1,5 тис.грн, 2 місце – 1 тис.грн, 3 місце – 500 грн (кожному переможцю).
Призерів конкурсу визначать наприкінці цього навчального року у травні.
Важливо! Взяти участь у конкурсі можуть і школярі, які зареєстровані на території громади, але вчаться у навчальних закладів населених пунктів, які не входять до неї.
Таким дітям необхідно до 1 грудня 2017 року зареєструватись до участі, надіславши листа на електронну адресу shuroke.otg@gmail.com, вказавши в темі листа “Заявка на участь у конкурсі школярів”, а в тексті самого листа свої дані – ПІБ, адресу реєстрації, заклад, де навчається дитина, клас, класний керівник і опис у декількох реченнях про свої успіхи в навчанні, участь у шкільних, позашкільних заходах та заходах, що проводяться на території Широківської громади.
Зазначимо, що школярі, які вчаться поза територією Широківської громади можуть на рівних умовах конкурувати в усіх категоріях, окрім “Кращий випускний клас”, адже виграш в цій номінації ділиться на всіх учнів, а за умовами конкурсу всі призери обов’язково повині бути представниками з Широківської громади.

Бажаємо всім успіхів!