Структура громади

Коротенко Денис Олександрович

Голова Широківської об’єднаної територіальої громади

Керівництво громади та її виконавчого комітету

Коротенко Денис Олександрович

Коротенко Денис Олександрович

Голова Широківської об’єднаної територіальої громади

Ставицька Ольга Сергіївна

Ставицька Ольга Сергіївна

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів

Панов Ігор Вікторович

Панов Ігор Вікторович

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів

Юдіна Марина Дмитрівна

Юдіна Марина Дмитрівна

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів

Головань Лариса Семенівна

Головань Лариса Семенівна

Керуючий справами виконавчого комітету Широківської об’єднаної територіальної громади

Правдюк Олена  Анатоліївна

Правдюк Олена Анатоліївна

Секретар Широківської об’єднаної територіальної громади

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Нікітенко Еліна Анатоліївна

Начальник відділу

Іванова Одарка Олександрівна

Головний спеціаліст

Відділ фінансів, економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Нічіпорчук Людмила Анатоліївна

Начальник відділу

Власенко Валентина Олексіївна

Головний спеціаліст

Савченко Тамара Володимирівна

Головний спеціаліст

Відділ земельних відносин та екології

Шахов Андрій Михайлович

Начальник відділу

Пономаренко Віталій Олександрович

Спеціаліст відділу

Шепель Анна Юріївна

Головний спеціаліст

Ковтун Ірина Анатоліївна

Спеціаліст 2 категорії

Ступак Олег Григорович

Спеціаліст 2 категорії

Відділ ЖКХ та благоустрою

Вакулінський Дмитро Іванович

Начальник відділу

Технічний і господарський відділ

Голосной Микола Якович

Начальник відділу

Загальний відділ

Захарченко Наталія Іванівна

Начальник відділу

Черкашина Людмила Вікторівна

головний спеціаліст

Мельничук Наталія Михайлівна

головний спеціаліст

Калашник Микола Володимирович

спеціаліст 2 категорії з питань охорони праці

Петрова Ольга Петрівна

діловод

Скляна Марія Вікторівна

секретар керівника

Максимова Валентина Олександрівна

архіваріус

Юридичний відділ

Константінов Андрій Володимирович

Головний спеціаліст

Прохоров Гліб Сергійович

Спеціаліст 1 категорії

Відділ надання адміністративних послуг

Мілейко Юлія Олександрівна

старший інспектор

Гур’янова Наталія Олександрівна

старший інспектор

Петренко Валентина Федорівна

старший інспектор

Пшеничних Олена Сергіївна

старший інспектор

Гавриш Тетяна Володимирівна

старший інспектор

Головань Венера Альвиртівна

старший інспектор