Депутати

Головна > Депутати

Список депутатів по округам

Номер
територіальн
ого
виборчого
округу
Опис меж територіального виборчого округу ПІБ
депутата
1 с.Новоселище, с.Привітне, с.Світанок, с.Лемешинське Прокоф’єв Сергій
Олександрович
2 с.Августинівка – вул.Миру: 1 – 10; вул.Вишнева, вул.Дніпровська Астахова Тетяна
Володимирівна
3 с.Августинівка – вул.Миру: 11 – 85; вул.Молодіжна, вул.Садова, с.Івангород Матюхін Дмитро
Анатолійович
4 с-ще Відрадне – вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Молодіжна, вул.Профспілкова, вул.Шевченко, вул.Запорізький спуск, вул.Садова, вул.Фестивальна Бєлогурова
Олена Василівна
5 с-ще Відрадне – вул.Набережна, вул.Бірюкова, вул.Сонячна, вул.Степна,
вул.Перемоги, вул.Щаслива
Васильєв Сергій
Анатолійович
6 с-ще Відрадне – вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Миру,
пров.Лікарняний, Єгерський будинок
Кислинська
Ганна
Олександрівна
7 с.Веселе, с.Нововознесенка, с.Новодніпровка Полунін
Олександр
Миколайович
8 с.Зоряне Савченко Юлія
Анатоліївна
9 с.Петропіль Хорошун Віктор
Петрович
10 с.Червоний Яр, с.Надія, с.Петропавлівка Карпенко
Володимир
Володимирович
11 с.Володимирівське – вул.Бегенова, вул.Сільська, вул.Стадіонна, вул.Шкільна,
пров.0.Кошового, пров.8 Березня, вул.Першотравнева, вул.Ентузіастів, вул.СТ “Ветеран-4”Олімпійська
Логвиненко
Сергій
Сергійович
12 с.Володимирівське – вул.Ювілейна, вул.Космічна, вул.Дачна, вул.Миру,
вул.Вчительська, вул.Підгірна, садівниче товариство «Прокат-1»,
вул.Українська: 1- 44
Галстян Вазген
Врежович
13 с.Володимирівське – вул. Запорізька, вул.Садова, вул.Українська: 45-95;
вул.Шевченко, вул.Корнєєва, вул.Турбінна, пров.Тихий, вул.Середня,
вул.Зоряна, вул.Степна
Зарудинський
Олександр
Іванович
14 с.Володимирівське – вул.Сонячна, Будівельників, вул. Будівельників,
вул.Вишнева, вул.Молодіжна, вул.Грушевського, вул.Жемчужна, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Кринична, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Стуса, пров.Травневий, вул.Незалежності, вул.Шикунова, вул.Центральна, пров.Весняний, пров.Квітучий, пров.Квітневий, пров Веселий, пров.Дніпровський, пров.Запорізький, пров.Могучий, пров.Вільний
Бойко Світлана
Іванівна
15 с.Лукашеве – вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Щаслива Макодай Сергій
Васильович
16 с.Лукашеве – вул.Перспективна, вул.Першотравнева, вул.Шевченка, вул.8
березня, вул.Миру, вул.Абрикосова, вул.Гагаріна, вул.Дніпровська,
вул.Дніпропетровська, пров.Південий пров.Шкільний, пров.Північний
Костенко Сергій
Іванович
17 с.Лукашеве – вул.Садова, вул.Шляхова, вул.Центральна, пров.Квітучий,
пров.Степовий, пров.Східний, с.Гурського, с.Придніпровське, с Привільне
18 с-ще.Сонячне – вул.Інститутська, вул.Весняна, вул.Українська,
пров.Пустовойта, вул.Будівельників
Марковська
Ірина
Олександрівна
19 с-ще.Сонячне – вул.Вавілова, вул.Лазурна, вул.Лугова, вул.Миру,
вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Таврическа,
вул.Шевченко, с.Малишівка
Підлісна
Ярослава
20 с.Ручаївка, Стогній Григорій
21 с.Зеленопілля Правдюк Олена
Анатоліївна
22 с.Широке – вул.Вишнева, вул.гуртожиток ЗЦЛП, вул.Завалюшина,
вул.Космічна, вул.Лугова, вул.Маракулова, вул.Миру, вул.Молодіжна
Пічурін
Олександр
Павлович
23 с.Широке – вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Садова, вул.Тельманівська Шклярук
Олександр
Олександрович
24 с.Широке- вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Новосільська,
с.Водяне
Ралко Олександр
Іванович
25 с.Володимирівське – вул.Сонячна, Абрикосова, вул.Сонячна, Виноградна,
вул.Сонячна, Вишнева, вул.Сонячна, Д.Галицького, вул.Сонячна, Дніпровська,
вул.Сонячна, Дніпровські пороги, вул.Сонячна, Лісна, вул.Сонячна, Заозерна,
вул.Сонячна, Зелена Діброва, вул.Сонячна, Каштанова, вул.Сонячна,
Котляревського, пров.Сонячна, Весняний, пров.Сонячна, Кия, пров.Сонячна,
Либідь, пров.Сонячна, Хорів, пров.Сонячна, Княжий, вул. Сонячна, Медична,
вул.Сонячна, Мстиславського, вул. Сонячна, Незалежності, вул.Сонячна,
Олександрівська, вул.Сонячна, Поліська, вул.Сонячна, Половецька,
вул.Сонячна,Престижна, вул.Сонячна, Сагайдачного, вул.Сонячна, Свободи,
вул.Сонячна, Славянська, вул.Сонячна, Степова, вул.Сонячна, Уїздна,
вул.Сонячна, Ярослава Мудрого, вул,Сонячна, Ясна, вул.Сонячна, 8 Березня,
вул.Сонячна Ольговичів
Ушакова Ірина
Іванівна
26 с.Дніпрельстан Міхайлов Денис
Сергійович